BTC/USD 51130.91$ETH/USD 4359.38$DASH/USD 138.71$LTC/USD 160.13$XMR/USD 201.6$ZEC/USD 182.33$
BTC/USD 51130.91$ETH/USD 4359.38$DASH/USD 138.71$LTC/USD 160.13$XMR/USD 201.6$ZEC/USD 182.33$
baner_1.jpg
baner22.jpg
Turpinās pieteikšanās NVA organizētajām bezmaksas mācībām

Turpinās pieteikšanās NVA organizētajām bezmaksas mācībām

Turpinās pieteikšanās NVA organizētajām bezmaksas mācībām 30.11.2020

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) kopš 2020. gada jūlija reģistrētajiem bezdarbniekiem un reģistrētajiem darba meklētājiem piedāvā iespēju iegūt jaunas vai pilnveidot jau esošās zināšanas, bez maksas mācoties attālinātās izglītības platformās: 

- “Coursera”, 
- “LU Open Minded” un 
- “Elements of AI”. 

Savukārt novembrī un decembra pirmajā pusē bezmaksas mācībām starptautiskajā attālinātās izglītības platformā “Coursera” var pieteikties arī nodarbinātie

Lai bez maksas mācītos “Coursera” platformā un iegūtu sertifikātu par kursu pabeigšanu, mācībām:

- ir jāpiesakās un tās jāuzsāk līdz 2020. gada 14. decembrim

- mācības jāpabeidz līdz 2021. gada 15. februārim


Pieteikšanās “Coursera” kursiem notiek elektroniski NVA mājaslapā:

Mācību iespējas attālinātās izglītības platformāsPēc pieteikuma aizpildīšanas dažu dienu laikā uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts “Coursera” uzaicinājums pievienoties, izvēlēties programmu un uzsākt mācības.

“LU Open Minded kursa “Kritiskā domāšana un informācijas analīze” bezmaksas apguvei NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem un reģistrētajiem darba meklētājiem ir jāpiesakās savā NVA filiālē līdz šī gada 18. decembrim, bet mācības jāpabeidz 120 dienu laikā no uzaicinājuma saņemšanas dienas. Savukārt pieteikšanās “LU Open Minded” kursam “Praktiskā makroekonomika” un “Elements of AI” kursam par mākslīgo intelektu nav ierobežota laikā. 

“Coursera” mācību programmas ir izstrādājušas dažādu valstu izglītības iestādes, tostarp tādas plaši pazīstamas universitātes kā Hārvarda, Oksforda, Jeila un citas. Covid-19 seku mazināšanas iniciatīvas “Coursera for Workforce Recovery” ietvaros NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem, kā arī nodarbinātajiem tiek piedāvāti kursi, kas palīdzēs iekļauties darba tirgū un sagatavoties tālākai izglītībai, uzlabot psiholoģisko noturību, pilnveidot digitālās uzņēmējdarbības un citas prasmes. Mācības notiek angļu valodā.

“Elements of Ai” ir Helsinku universitātes un tehnoloģiju uzņēmuma “Reaktor” izstrādāts kurss, kas radīts, lai iepazīstinātu ar mākslīgā intelekta tehnoloģijām, piemēram, mašīnu mācīšanos un mākslīgajiem neironu tīkliem, to piedāvātajām iespējām un pielietojumu praksē, kā arī nākotnes izredzēm. Kurss ir latviešu valodā, tā apguvei nav nepieciešamas priekšzināšanas. Par kursa pabeigšanu tiek saņemts sertifikāts.

Avots: Nodarbinātības valsts aģentūra (nva.gov.lv)